Stavitelstvi Daniel Stryk s.r.o.,

Firma Stavitelství Daniel Stryk byla založena v roce 1996 a od svého vzniku se specializovala na rekonstrukce a zateplování fasád a na dřevostavby. Nyní se svým zákazníkům snaží nabídnout komplexní dodávky a služby v oboru stavebnictví. Doménou našich služeb jsou rekonstrukce a novostavby pozemních staveb jako jsou bytové domy, rodinné domy, nebytové objekty, zateplování fasád apod. Nebráníme se ani stavbám inženýrských sítí, komunikací, skladových a výrobních hal včetně technologických celků.

Během své mnohaleté existence jasně prokázala, že je firmou stabilní a pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem.

JSME V SEZNAMU ODBORNÝCH DODAVATELŮ V DOTAČNÍM PROGRAMU "ZELENÁ ÚSPORÁM"

Jsme velmi kvalitně technicky i odborně vybaveni. Všichni pracovníci firmy jsou zkušení odborníci s bohatou praxí a jsou připraveni Vám zajistit služby na vysoké úrovni.

Společnost patří mezi významné stavební firmy v regionu, zaměstnávající pracovníky celé řady stavebních profesí, kteří mají dlouhodobé a široké odborné a profesní zkušenosti při úspěšné realizaci celé řady stavebních zakázek v oblasti pozemního stavitelství, při výstavbě a rekonstrukci domů, bytových a nebytových objektů, zateplení fasád apod.

Krédem společnosti je vysoká profesionalita a odborný přístup k řešeným problematikám.

V případě zájmu za Vámi přijedeme a bezplatně zpracujeme nabídku dle Vašich představ. Těšíme se na případnou spolupráci při realizaci Vašich staveb. Daniel Stryk - jednatel, majitel společnosti